Sıva Filesi Teknik Özellikleri
Fiberglass Colors: Black,Gold, Silver, Orange, White, Blue

Siyah Sıva Filesi (BLACK FIBERGLASS MESH )
Hediyelik eşya ve Hediyelik eşya ürünlerinde ve Özel Ev Projelerinde dekoratif amaçlı bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanılabilirsiniz. Rengi kolay kolay atmayan, özel akrilik LAK (Lak,Tutkal) ile üretilmiş üründür.

Ürünün üretim aşamasında alıcının isteğine bağlı olarak 1 metre x 50 metre 0,50 metre x 50 metrelik rulolar halinde imal edilebilir. Temel olarak kullanılan hammadde camyünü elyaf ipliğinin dokunması ile oluşan 4 mm x 4 mm olarak örülmüş sıva filesi ürünüdür. Özel boyama teknikleri ile Siyah Sıva Filesi olarak ta adlandırılabilir. 1 M2 si 160 gr`dır. İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda sıva filesi üretimimiz vardır.

Gümüş Sıva Filesi (SILVER FIBERGLASS MESH )
Hediyelik eşya ve Hediyelik eşya ürünlerinde ve Özel Ev Projelerinde dekoratif amaçlı bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanılabilirsiniz. Rengi kolay kolay atmayan özel akrilik LAK (Lak,Tutkal)ile üretilmiş üründür.

Ürünün üretim aşamasında alıcının isteğine bağlı olarak 1 metre x 50 metre 0,50 metre x 50 metrelik rulolar halinde olabilir. Temel olarak kullanılan hammadde camyünü elyaf ipliğinin dokunması ile oluşan 4 mm x 4 mm olarak örülmüş sıva filesi üründür.

Özel boyama tekniği ile Gümüş Sıva Filesi olarak ta adlandırılabilir. 1 m2 si 160 gr`dır.  İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda toptan sıva filesi üretimimiz vardır.

Altın Sıva Filesi (GOLD FIBERGLASS MESH )
Hediyelik eşya ve Hediyelik eşya ürünlerinde ve Özel Ev Projelerinde dekoratif amaçlı bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanılabilirsiniz.  Rengi kolay kolay atmayan özel akrilik LAK (Lak,Tutkal)ile üretilmiş üründür.

Ürünün üretim aşamasında alıcının isteğine bağlı olarak 1 metre x 50 metre 0,50 metre x 50 metrelik rulolar halinde olabilir. Temel olarak kullanılan hammadde camyünü elyaf ipliğinin dokunması ile oluşan 4 mm x 4 mm olarak örülmüş sıva filesi üründür.

Özel boyama tekniği ile Altın Sıva Filesi olarak ta adlandırılabilir.1 m2 si 160 gr`dır. İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda toptan sıva filesi üretimimiz vardır.

Turuncu Sıva Filesi  (ORANGE FIBERGLASS MESH )
İnşaat sektöründe sıva çatlaklarının oluşmasını engellemek amacıyla kullanılır. Kullanım alanları genellikle Mantolama ve Isı yalıtımı uygulamalarında, tesviye şapı uygulamalarında ,kara sıva uygulamalarında iki kat sıvanın arasına sererek kullanılabilirsiniz.

Turuncu sıva filesi renk olarak hiçbir özelliği yoktur.

Sıva filelerinde renk kaliteyi değil firmaların paket kimliği ile ilgilidir. İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda toptan sıva filesi üretimimiz vardır.

Beyaz Sıva Filesi (WHITE FIBERGLASS MESH )
İnşaat ve Yapı sektöründe sıva çatlaklarının oluşmasını engellemek amacıyla kullanılır.
Kullanım alanları genellikle Mantolama ve Isı yalıtımı uygulamalarında, tesviye şapı uygulamalarında , alçı uygulamalarında araya serilerek kullanılabilirsiniz.

Beyaz sıva filesinin renk ile ilgili özelliği ise iç cephelerde daha çok uygulandığı için alçı sıva renginde uyumlu olmasından dolayı içi cephe projelerinde daha çok tercih edilmektedir. İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda toptan sıva filesi üretimimiz vardır.

Sarı Sıva Filesi (YELLOW FIBERGLASS MESH )
İnşaat ve Yapı sektöründe sıva çatlaklarının oluşmasını engellemek amacıyla kullanılır.
Kullanım alanları genellikle Mantolama ve Isı yalıtımı uygulamalarında, tesviye şapı uygulamalarında araya sererek kullanılabilirsiniz.

Sarı sıva filesinin renk ile ilgili herhangi bir özelliği yoktur. Yine renk ürünün kalitesini değil firmaların paket kimliğini gösterir. 160 gr 4mmx4mm ölçülerinde ve alkali lak ile üretilmiş olmalıdır. İstediğiniz Ölçülerde ve Ağırlıklarda toptan sıva filesi üretimimiz vardır.